Cross

Over ons

Met elf vestigingen in Nederland en België zijn we
lokaal bereikbaar voor een persoonlijk gesprek.

Auréus vermogensbeheer

Ons Team

Amsterdam
Deventer
Goes
Heerlen
Lanaken
Maastricht
Putten
Rotterdam
Veldhoven
Venlo
Waalre
Bestuur / MT

Contact informatie per locatie

Kantoor Deventer Expand
+31 (0)570 259010 deventer@aureus.eu

Leeuwenbrug 101 3de etage

7411 TH Deventer

Maak een afspraak Plan route Auréus Kantoor Deventer
Kantoor Goes Expand
Kantoor Heerlen Expand
+31 (0)45 2080571 heerlen@aureus.eu

Nieuw Eyckholt 292 H

6419 DJ Heerlen

Maak een afspraak Plan route Auréus Kantoor Heerlen
Kantoor Lanaken Expand
+32 (0)89 845452 lanaken@aureus.eu

Europaplein 13

3620 Lanaken (België)

Maak een afspraak Plan route Auréus Kantoor Lanaken
Kantoor Maastricht Expand
+31 (0)43 3285191 maastricht@aureus.eu

Amerikalaan 80

6199 AE Maastricht Airport

Maak een afspraak Plan route Auréus Kantoor Maastricht
Kantoor Putten Expand
Kantoor Rotterdam Expand
+31 (0)10 3027100 rotterdam@aureus.eu

Van Vollenhovenstraat 31

3016 BG Rotterdam

Maak een afspraak Plan route Auréus Kantoor Rotterdam
Kantoor Veldhoven Expand
Kantoor Venlo Expand
Kantoor Waalre Expand
+31 (0)40 3038473 waalre@aureus.eu

Burgemeester Mollaan 64

5582 CK Waalre

Maak een afspraak Plan route Auréus Kantoor Waalre

De Auréus werkwijze

Een succesvolle samenwerking komt voort uit een hechte band binnen het bedrijf. Team Auréus is ondanks de landelijke spreiding altijd met elkaar in contact, want samen sta je sterk.

Team Auréus is ondanks de landelijke spreiding altijd met elkaar in contact.

Koffie?

Verder praten over de dynamiek van vermogen. Maak hier een afspraak voor een kop koffie bij ons op kantoor of bij u thuis.

Neem contact op






    Door uw bericht in te sturen bevestigt u dat u akkoord gaat met de opslag en verwerking van uw persoonsgegevens door Auréus, zoals uiteengezet in de
    Privacyverklaring.